Furilicious

BCBG fur, Givenchy dress, Zara belt, Steven Madden boots, Alexander McQueen ring
Everyone is expecting spring and posting pictures of summery clothes. I just bought a fur coat. And I got soaking wet yesterday and very disappointed because something I thought was happening is not going to happen. I also had a terrible experience at the post office shipping some styling back to the designer and I wished I could have stayed under the blanket and hide from the whole world. Always remember that tomorrow will be better :).
Vsichni cekaji na jaro a zbesile postuji fotky letnich outfitu. Ja si zrovna koupila kozich. A vcera jsem v nem zmokla durch a taky jsem zjistila, ze neco velkeho se nekona, prestoze jsem v to hodne doufala. Navic jsem mela drama na poste, kdyz jsem posilala balik se stylingem zpet navrharce a celkove jsem si strasne prala, abych se mohla schovat pod deku pred celym svetem a nevylejzat. Vzdycky si rikejte, ze zitrek bude lepsi...

12 comments:

Durduin said...

Náhodou, vypadáš úžasně, takže něco velkého jistě musí přijít, jenom to třeba bude něco jiného, než jsi čekala :-) Držím palce!

Anonymous said...

DDD-dokud dýchám doufám ,)
2.fotka-nejlepší.MartinC.

Tereza said...

ten givenchy top je strašně univerzální. ke všemu, co nosíš, se perfektně hodí. :)

Mia said...

Ten kožich je parádní! Snad už se máš zase skvěle!:)

a said...

co se stalo na poste?


BLOG DESIGN BY DofG